|
|
|
---|---|---|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
---|---|---|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
---|---|---|
|
Black Oak GC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matches | |
---|---|
Group A | Hamilton Farm () vs
Morris County () Plainfield () vs Navesink () |
Group B | Arcola () vs Mountain Ridge
() Rockaway River () vs Mendham () |
Group C | Montclair () vs Bayonne
() Echo Lake () vs Canoe Brook () |
Group D | Manasquan River () vs Roxiticus () Essex County () vs Spring Lake () |
Group E | Fairmount () vs Upper Montclair () Deal (10.5) vs Metedeconk National (1.5) |
Group F | Baltusrol ()
vs Hackensack () Rumson () vs Fiddler's Elbow () |
Group G | Ridgewood () vs Essex
Fells () Bedens Brook () vs Knickerbocker () |
Group H | Black Oak () vs Spring Brook () Somerset Hills () vs Trump National () |
Group I | Forest Hill () vs Liberty National () Hollywood () vs North Jersey () |
Matches | |
---|---|
Group A | Hamilton Farm () vs Navesink
() Plainfield () vs Morris County () |
Group B | Arcola () vs Mendham
() Rockaway River () vs Mountain Ridge () |
Group C | Montclair () vs Canoe
Brook () Echo Lake () vs Bayonne () |
Group D | Manasquan River () vs Spring
Lake () Essex County () vs Roxiticus () |
Group E | Fairmount () vs Metedeconk
() Deal () vs Upper Montclair () |
Group F | Baltusrol () vs Fiddler's
Elbow () Rumson () vs Hackensack () |
Group G | Ridgewood () vs Knickerbocker
() Bedens Brook () vs Essex Fells () |
Group H | Black Oak () vs Trump National () Somerset Hills () vs Spring Brook () |
Group I | Forest Hill () vs North
Jersey () Hollywood () vs Liberty National () |
Matches | |
---|---|
Group A | Hamilton Farm () vs Plainfield () Navesink () vs Morris County () |
Group B | Arcola
() vs Rockaway River () Mendham () vs Mountain Ridge () |
Group C | Montclair () vs Echo Lake () Canoe Brook () vs Bayonne () |
Group D | Manasquan River () vs Essex
County () Spring Lake () vs Roxiticus () |
Group E | Fairmont () vs Deal
() Metedeconk National () vs Upper Montclair () |
Group F | Baltusrol ()
vs Rumson
() Fiddler's Elbow () vs Hackensack () |
Group G | Ridgewood ()
vs
Bedens Brook () Knickerbocker () vs Essex Fells () |
Group H | Black Oak () vs Somerset Hills () Trump National () vs Spring Brook () |
Group I | Forest Hill ()
vs Hollywood
() North Jersey () vs Liberty National () |
Group A:
Group B:
Group
C:
Group
D:
Group E:
Group
F:
Group
G:
Group H:
Group I:
* Group winner
2021 Red Hoffman
Cup Matches Finals
|
|||
Hole #1; Time |
Club; Team # |
Players (TBD) |
Score |
*Team Captains |
Totals